KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında


Düzdaş Gıda ve Endüstri Makinaları San Tic Ltd Şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu. 3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir Limited Şirketi olma başarısını göstermiş olan ,Üretimininin % 45 ‘ini yurtdışına ihraç eden Düzdaş Makina , ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.
Neden Biz?
Dünya Süt Sektöründe operasyonel mükemmellik standarlarını belirleyen kurum olmak ” sloganıyla çıktığı bu yolda kaliteden ödün vermeden , en ekonomik ve kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu hedefe odaklanarak kendi yarattığı çizgide ilerleyerek en mükemmele ulaşmak için yılmadan çalışmaktadır .
Ürettiğimiz bütün ürünler müşteriye taahhüt edilen zaman içerisinde en hızlı ve zarar görmeden teslim edilmekte olup 7/24 saat servis hizmetiyle hep yanınızdadır.
 
 
 
 
TARİHÇESİ:
Düzdaş ltd şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu. 3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir limited şirket olma başarısını göstermiş olan düzdaş makina süt makinaları üretiminde öncü bir kuruluş haline geldi.
Üretiminin %65 ‘ini yurt dışına ihraç eden düzdaş makina ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.