Hakkımızda


mansettaltmansetaltkirmizi

Düzdaş Makina

Düzdaş Gıda ve Endüstri Makinaları San Tic Ltd Şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu.

3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir Limited Şirketi olma başarısını göstermiş olan,Üretimininin % 45 ‘ini yurtdışına ihraç eden Düzdaş Makina,ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Neden Biz?

Dünya Süt Sektöründe operasyonel mükemmellik standarlarını belirleyen kurum olmak ” sloganıyla çıktığı bu yolda kaliteden ödün vermeden , en ekonomik ve kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu hedefe odaklanarak kendi yarattığı çizgide ilerleyerek en mükemmele ulaşmak için yılmadan çalışmaktadır . Ürettiğimiz bütün ürünler müşteriye taahhüt edilen zaman içerisinde en hızlı ve zarar görmeden teslim edilmekte olup 7/24 saat servis hizmetiyle hep yanınızdadır.

Tarihçemiz

Düzdaş ltd şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu. 3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir limited şirket olma başarısını göstermiş olan düzdaş makina süt makinaları üretiminde öncü bir kuruluş haline geldi. Üretiminin %65 ‘ini yurt dışına ihraç eden düzdaş makina ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.


Kalite Politikalarımız

Düzdaş Gıda ve Endüstri Makinaları ailesi olarak ilk amacımız; işimizi seven, tecrübeli,bilgili ve eğitimli teknik kadromuzla malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden; profesyonel uygulama hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimizde işimizin devamlılığının sağlanması, uzun ömürlü, ekonomik, güvenilir, hızlı ve yüksek kaliteli iş teslimi yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak tek hedefimizdir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima profesyonel hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Stratejik planlamalar ve belirtilen hedefler doğrultusunda uygun olarak bayi ve müşteri memnuniyeti düşünülerek hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

İlk gününden son gününe kadar bayi ve müşteri memnuniyeti ile tüm Türkiye'de adından söz ettirmeyi başaran bir firma olmayı amaçlamaktadır.
 

 

Düzdaş Gıda ve Endüstri Makinaları
Sertfika ve Belgelerimiz


sertifika1
sertifika1
sertifika1
sertifika1

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?